en az 3 karakter olmalıdır
Honda Plaza  Nitko Hakkımızda

Honda Plaza Nitko Hakkımızda

Honda Plaza Nitko , otomotiv sektörünün önde gelen markası olan Honda A.Ş.'nin bayisi olarak sektörde yerini almıştır.

Hedefimiz; Türkiye'de 1992 yılında satışa,1997’de üretime başlayan Honda A.Ş.’nin satış ve servis hizmetlerinde kaliteyi arttırmaktır. Gebze Şekerpınar’da kurulan fabrika, Türkiye’de yaptığı seri üretimlerle Honda’nın Avrupa´daki ikinci otomobil üretim tesisi olmuştur. Üretimdeki bu başarı Honda’nın modelleri ve kampanyalarıyla otomobil sektöründe sağlam bir yer edinmesini sağlamıştır. Honda Plaza Nitko bu güvenle Trakya’da en çok talep gören otomobil bayisi olmuştur.

Honda Plaza Nitko olarak vizyonumuz  Avrupa’nın iki Honda otomobil üretim ve dağıtım merkezinden biri olan Honda A.Ş.’nin en iyi satış ve servis hizmetini sunan bayisi olmak ve odak noktamız siz müşterilerimize verdiğimiz hizmette memnuniyetin daimi olmasını sağlayarak, yenilikleri size geciktirmeden sunmaktır.

Hizmet verdiğimiz otomobil sektörün rekabet dolu bir pazar olduğunun bilincindeyiz. İşte bizler de sizleri yeni bir kampanyaya kadar değil daimi müşterilerimiz yapmayı hedeflemekteyiz. Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde bulunan Honda Plaza Nitko, güler yüzlü personeli ve ferah showroomu ile hizmet vermeye devam etmektedir. Sizleri de Honda Plaza Nitko showroomumuza bekliyoruz.

HİZMETLER

Aktif Yol Yardımı

DETAYLI İNCELE

Periyodik Bakım

DETAYLI İNCELE

Orijinal Ürün Garantisi

DETAYLI İNCELE

İLETİŞİM

Tekirdağ Çorlu Honda Plaza Nitko

Adres : E-5 Karayolu Üzeri Yeni Sanayi Sitesi Karşısı
Çorlu - Tekirdağ
Telefon : 0 (282) 673 41 00
E-Mail : nitko@hondaplaza.com.tr